Magie

30. srpna 2015 v 15:18 | w-wolfs

Magie…Co by se dalo říct o tomto tématu? Spousty věcí. Magie provází vlky na tomto světě po skoro celý jejich život. Magie získávají kolem roku a půl. Magií jsou dva typy. Ta první je živelná. Živlů je pět druhů a mají také pět stupňů síly. Tyto stupně jsou určeny podle toho, jak vlk daný živel ovládá. Druhá magie je takzvaná vesmírná. Vesmírné magie jsou 4 druhy o kterých se ví může jich být více které se ještě neobjevili. Tato magie má také pět stupňů síly. Oba dva typy magií jsou zapsané u vlka v profilu a měřené pomocí tlapiček.

1. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit jediný záblesk, který párkrát zabliká a poté zhasne.
2. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit vícero blesků, které vydrží i několik minut.
3. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit blesky, jež dokážou zasáhnout neživé velké předměty.
4. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit blesky, které mohou zasáhnout vše, do výšky vlka.
5. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit bouři přes celé jedno území. Blesky dokážou udeřit do čehokoliv většího, než je cvrček.

1. Stupeň - Vlk dokáže pohybovat s ohněm a dokážou si vysušit teplým vzduchem kožich.
2. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit vlastní plamen, se kterým nemůže pohybovat.
3. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit oheň (max. 1 m). S tímto ohněm může pohybovat po zemi.
4. Stupeň - Vlk umí vytvořit oheň, který může přenášet z místa na místo.
5. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit několikametrový oheň, se kterým může pohybovat a tvarovat ho, jak se mu zlíbí.

1. Stupeň - Vlk dokáže pohybovat s vodou v jezeře a dokáže vytvořit malý proud.
2. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit vlastní louži vody.
3. Stupeň - Vlk dokáže "přivolat" vodu a přemísťovat jí.
4. Stupeň - Vlk umí vytáhnout vodu ze země a pohybovat s vodou i ve vzduchu.
5. Stupeň - Vlk dokáže s vodou dělat přímo neskutečné věci. Umí vysát vodu z mraků, či vytvořit malý deštík, díky nějakému blízkému napájedlu. Dokonce dokážou vycucnout tekutiny ze zvířat. Toto však působí pouze na zvířata menší, jak lišky.

1. Stupeň - Vlk způsobí malý větřík, který rozcuchá srst a usuší slzy. Vlk ale musí být naprosto koncentrovaný, jinak jen ucítí slabý závan a to bude vše.
2. Stupeň - Vlk vyčaruje vítr, který dokáže utrhnout lístky ze stromů, či maximálně jednu-dvě kytičky ze země.
3. Stupeň - Vlk dokáže vyvolat vítr (teplý/studený) a pohybovat s ním do okruhu 10 metrů.
4. Stupeň - Vlk je schopen způsobit vichry. Tyto větry nemůžou vytrhnout strom, nebo vyvrátit keř, ale dokážou zlomit i silné větve. Dokáže se také zvednout ze země a levitovat na místě.
5. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit tornáda a silné přívalové větry, které dokážou vytáhnout strom ze země. Dokáže rozfoukat mraky na nebi a umí tak trochu létat (nadnáší se pomocí vzduchu)

1. Stupeň - Vlk umí pohybovat s trávou, hlínou, kameny a listy, které vidí.
2. Stupeň - Vlk už dokáže vytvořit všechno, to, co bylo uvedeno výše. Umí s takto vytvořenými předměty také pohybovat. Předměty ale po několika dnech zmizí.
3. Stupeň - Vlk dokáže vytvořit předměty, které nikdy nezmizí. Ani po smrti tohoto vlka ne. Umí také vytvořit něco, jako výjevy z hlíny.
4. Stupeň - Vlk přiměje trávu a ostatní rostliny, nebo stromy, aby vyrostla o několik metrů a různě se ohýbala, podle toho, co si vlk představí. Umí také měnit barvu všeho toho, co se země týká.
5. Stupeň - Vlk umí nechat rostlinami uvěznit nepřátele v hustém vězení, anebo jim kolem těla uvázat rostliny a postupně je utahovat, takže se nepřátelé začnou dusit.

Vesmírná magie(Dovednost)


Vlk s touto magií se může podvědomě i vědomě obrnit proti psychiským i fyzickým útokům.Vlk s aktivovaným štítem může při útoku na jeho myšlenky, či pokus o vstoupení za fyzický štít, může ucítit jemné brnění.


1. level-Při velkým soustředění se může PSYCHICKY chránit třeba před Čtenářem myšlenek, či dalších magiích. Bude to však chvíli trvat.
2. level -Vlk dokáže roztáhnout psychický štít na pole věčí než 2m a tím chránit i jiné osoby.
3. level-Už umí i lehký fyzický štít, při velkém soustředění, neumí však oboje najednou, ale může PSYCHICKÝ štít roztáhnout na více než 10m.
4. level-Teď už umí i fyzický štít roztáhnout na více než 5m.
5. level-Dokonale ovládá jak psychický, tak fyzický štít. Může používat oboje najednou, aktivovat psychic. š. na až 2 měsíce (nemusí se soustředit, myšlenky jsou chráněny po celou dobu), oboje může roztáhnout na jakkoli velké pole a tím pádem chránit jakékoli množství vlků.
Vlk dokáže slyšet cizí myšlenky. Někdy dobrovlně, jindy ne. Také dokáže měnit a cítit cizí emoce. Každý vlk, s touto magií na prvním levelu může slyšet i jedno slovo, ale jen zřídkakdy.

1. level-Vlk cítí jakoukoli emoci, kterou cítí někdo jiný. Může mu emoce změnit.
2. level-Vlk nedobrovolně slyší útržky myšlenek. Př.:"musíme...Emily...ale...hezký" například. Aby to ale dávalo smysl.
3. level-Už dokáže slyšet celé věty, ale musí se na jiného vlka chvíli soustředit.
4. level-Může slyšet myšlenky kohokoli, kdo je od něj vzdálený max. 30m. Musí se na něj zadívat, a jeho myšlenky Čtenáře myšlenek pokropí jak studenou vodou.
5. level-Vlk může slyšet myšlenky kohokoli (kdo nemá štít), na koho pomyslí. A kdykoli. Osoba může být daleko max. 1km, aby ji vlk mohl slyšet. Také může vlkům vsadit do hlavy myšlenky, aniž by vlkova obět zjistila, že nepochází z její hlavy.

Vlk s touto magií může v ohrožení života vytvořit něco, co dokáže ohožovatele zastrašit, pak to ale hned zmizí.

1. level-Vlk dokáže vyzvořit, s velkým úsilým mizivou kopii nějakého předmětu (kamene, větve...). Iluze nevydrží déla jak 10min a poblikává žlutým světlem. Musí předmět vidět, mít ho přímo před sebou.
2. level-Vytvořený předmět stále ještě poblikává, avšak ne tak moc jako dříve.
3. level- Předmět vypadá, jako pravý, akorát že když na to sáhnete, vaše tlapka se propadne.
4. level-Může vytvořit illuzi, kterou alespoň jednou v životě viděl, a musí si ji představit velice živě.
5. level-Dokáže vytvořit iluzi čehokoli, či kohokoli. Nebere mu to ani moc energie. Také může vytvořit iluzi něčeho, co ho napadne. Klidně i skřítka. Iluze vydrží i týden. Nedá se rozpoznat od originálu. Je hmotná.
Vlk může v ohrožení života zmizet úplně, a jakmile se zase bude cítit v pořádku, zviditelní se.


1. level- Vlk se s velkou námahou stane nevidtilený, maximálně na 10 minut. Navíc jsou vlkovi vidět jakékoli části těla a ještě ke všemu problikává.
2. level- Vlk může být nevidielný na čtvrt hodiny. Vlk stále problikává, avšak ne tak často, a když zrovna neproblikne, nikdo ho nevidí. Navíc každý slyší jeho dech i pohyb.
3. level -Konečně neproblikává, nikdo ho neslyší. Zůstávají však po něm stopy a nemůže být neviditelný víc jak 2 hodiny.
4. level-Je kompletně neviditelný. Nikdo nemá o jeho přítomnosti ani tucha. V tomto stavu umí vydžet až 5 hodin.
5. level-Vlk může být viditelný jak dlouho chce. Nikdo nemůže slyšet jeho dech, srdce ani vidět stopy. Když však neviditelný vlk promluví, každý ho uslyší. Také může někdo do vlka strčit.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama