Trénink

24. srpna 2015 v 20:59 | w-wolfs |  Informace
"Přežijí jen ti nejsilnější a nejodolnější jedinci. Budeš i Ty jedním z nich, anebo pojdeš jako chlípné stvoření?"

Vlci mají možnost trénovat za účelem vylepšení jejich schopností v dovednostech. Pravidla tréninku se vztahují k tomu, jak by se mělo psát při trénování a jak by se mělo počítat.

Dovednosti, které má Tvůj vlk se vztahují i k magickým dovednostem - síle útoku, výdrži útoku, rychlosti útoku, či schopnosti vzdorovat magiím působícím na tělo a mozek vlka (iluze, myšlenky, atp.).

Trénink dovedností a magie

Dovednosti můžeš trénovat maximálně 1x denně, jen jednu dovednost (nikoli v noci. Buď v den, nebo noc, ale nikdy ne v den i noc) a za každý tréning se Ti připočítává 1% k trénované dovednosti.
Magii můžeš trénovat také jednou denně, ale není možné trénovat magii i dovednosti. Za každých 20 tréningů se Ti připočte 1 level magie.


Nestačí napsat jednen dvouřádkový příspěvek o tom, že jsi trénoval magii a očekávat, že když tento příspěvek osmkrát zkopíruješ a pošleš, že budeš mít hned 8. level magie. Ne. Musíš to hezky vypsat, každý tréning zvlášť a nejméně na pět řádků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Isha Isha | 30. září 2015 v 0:44 | Reagovat

Etooo, jak je to s těmi procenty u dovedností za trénink? o.o to musím napísat 100 tréninků na 100% aby se mi zvedla dovednost o 1 např. z 6 na 7 či jak? *což by jí přišlo dosti nefér i vzhledem k magiím :I* Nějak totiž nechápu význam těch % o.o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama