Mapa území smečky Denki

1. září 2015 v 19:19 | w-wolfs |  Informace

Detailní popis území:

Po celém území můžeme nalézt: Jezevce lesní, kočky domácí, myšice, králíky, zajíce divoké, užovky obojkové, užovky levhartí, kulíšky, sovice krahujové, sokoly, rarohy, ostříže, poštolky, jeřáby, orly, jestřáby, luňáky, sovy, puštíky, kalouse, sýčky, kormorány, kukačky, mandelíky, rorýsy, dudky, ledňáčky, vlhy, datlíky, datly, žluny, pěvce, krkavcovité, maloštětinatce, křižáky obecné, křižáky podkrovní, skákavy pruhované, sekáče rohaté, nižší korýše, stonožky škvorové, zemivky žlutavé, mnohonožky dvoupásé, mnohonožky lesní, masožravé a všežravé brouky, motýly.

Les Bludiček
Zákoutí mezi lesem a Mýtinou, které je velice bohaté na keře. Spíše než kameny se zde vyskytují kořeny, které se moc rády pletou vlkům pod tlapky. Zem je pokryta mechem a nízkou trávou.
Plži, chameleoni obecní, satyři, axisové, plšíci lískoví, norci evropští.
Les zkázy
Právě v těchto místech je nejsnažší, ale zároveň nejnebezpečnější lov. Stačí jediný chybný krok a udupe Vás stádo, ale zároveň není potřeba náročné štvaní, ani plížení.
Ještěrky schreiberovy, ještěrky korsické, ještěrky zelené, krysy obecné. Putují tudy mufloni.
Lucasova Řeka
Na této řece se nejčastěji zraní plovoucí vlci - a to z toho důvodu, že si nevšímají nebezpečně ostrých kamenů, které skrývají rozbouřené proudy.
Raci říční, mlži, mihule, ropušky starostlivé, skokani ostronosí, skokani zelení, vydry říční, mývali severní. Proplouvají tudy losi evropští.
Spojovací Hory
POstré a kluzké kameny, mezi kterými vyrůstají stromy a keře jsou pro vlka velice těžko schůdné, avšak pro tréning jsou jako stvořené.
S.r.n.b (Skalní rovina nezelenajících bříz) - břízy, jejichž koruny jsou po celý rok holé. Nikdo neví, proč tomu tak je, ale vytvořilo to příhodné podmínky pro život pískomilů a plchů lesních.
Dráčci létaví, ještěrky korsické, ještěrky zelené, ještěrky schreiberovy, jeleni sika, plši zahradní, medvědi ušatí.
V.Ú. Mýtina
Krásná mýtinka kde roste vysoká tráva.Zde se dá velmi dobře cvičit lov mladých vlků a vlčat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama