Mapa území smečky Guraundo

1. září 2015 v 20:21 | w-wolfs |  Informace

Detailní popis území:

Po celém území můžeme nalézt: Jezevce lesní, kočky domácí, myšice, králíky, zajíce divoké, užovky obojkové, užovky levhartí, kulíšky, sovice krahujové, sokoly, rarohy, ostříže, poštolky, jeřáby, orly, jestřáby, luňáky, sovy, puštíky, kalouse, sýčky, kormorány, kukačky, mandelíky, rorýsy, dudky, ledňáčky, vlhy, datlíky, datly, žluny, pěvce, krkavcovité, maloštětinatce, křižáky obecné, křižáky podkrovní, skákavy pruhované, sekáče rohaté, nižší korýše, stonožky škvorové, zemivky žlutavé, mnohonožky dvoupásé, mnohonožky lesní, masožravé a všežravé brouky, motýly.

Jelení Les
Výhradně listnatý les, rostou zde hlavně vysoké buky. I tento les je hodně světlý a protéká jím Barevná řeka, čili v okolí řeky je hlína více bahnitější.
Datel černý, dudek chocholatý, kukačka stříbrná, veverka obecná, jelen lesní, srnec obecný, muntžak malý, v okolí řeky kočka rybářská, kočka bahenní
Kluzké Srázy
Poměrně kluzké kameny a příkré srázy z těchto skal dělají nebezpečné místo, i přes jeho krásu, co se fauny a flory týče. Mnohé keře, nízké stromy a horské rostliny budují ve Skalách zbloudilých duší nádherná místa.
Sysli obecní, plši velcí, kočky Temmickovy, rysové ostrovidové, rysové iberští, tygři indičtí, lvi indičtí, šakali obecní, lišky horské, tchoři tmaví.
Mrtvé Hory
Nejnebezpečnější skály vůbec. Sem chodí omegy, když chtějí skoncovat se životem, anebo naopak, když si jej chtějí zachránit před smečkou. Jen blázen a sebevrah by se honil v těchto zrádných útesech plných ostrých skal, kluzkých zatáček, nejisté půdy a hlubokých příkopů.
Štíři smrtonoši, gekončíci kočičí, gekoni turečtí, ještěrky turecké, levharti skvrnití, levharti mandžusští, psíci mývalovití, medvědi ušatí.
Jezero Rest
Klidné jezero, na kraji lesa, proto se k němu chodí často napít různé druhy zvěře. Nenáročný vstup, břeh je písečný, nebo bahnitý, stejně jako dno, na kterém se ale občas nacházejí ostré kameny a nejrůznější rostliny.
Raci kamenáči, mlži, jeseteři, skokani hnědí, skokani štíhlí, skokani krátkonozí, kuňky, ropuchy krátkonohé, ropuchy obecné, želvy čtyřprsté, želvy bahenní, čírky, morčáci, potápky, potáplice, husy, bernešky, nezmaři a norci obecní.
Pekelná Brána
Je to nebzpečné místo kam může vlk spadnout a už o něm smečka neuslyší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama