Mapa území smečky Kasai

1. září 2015 v 19:30 | w-wolfs |  Informace

Detailní popis území:

Po celém území můžeme nalézt: Jezevce lesní, kočky domácí, myšice, králíky, zajíce divoké, užovky obojkové, užovky levhartí, kulíšky, sovice krahujové, sokoly, rarohy, ostříže, poštolky, jeřáby, orly, jestřáby, luňáky, sovy, puštíky, kalouse, sýčky, kormorány, kukačky, mandelíky, rorýsy, dudky, ledňáčky, vlhy, datlíky, datly, žluny, pěvce, krkavcovité, maloštětinatce, křižáky obecné, křižáky podkrovní, skákavy pruhované, sekáče rohaté, nižší korýše, stonožky škvorové, zemivky žlutavé, mnohonožky dvoupásé, mnohonožky lesní, masožravé a všežravé brouky, motýly.

Vyschlí Mokřád
Menší louka, chráněná ze severu i jihu lesy. Často je velice bahnitá a tráva na ní je vždy maximálně 5cm nad zemí. Bez keřů, či kamenů, nejčastější jsou rozmanité druhy trav.
Plži, křižáci zelení, koně převalského, osli kulani, lasice hranostaj
Vulkánova Řeka
Velice bouřlivý tok s osvěžující vodou. Na mnoha místech jsou malé vodopády, klidnější toky rozrážejí vysoké kameny, které jsou v létě příjemně horké. Malé množství řas, či jiných vodních rostlin.
Krabi říční (v místě, kde protéká Btawskými skalami), mlží, mihule, úhoři (na severu), volavky (na klidnějším toku na Jižní louce), bobři evropští (na západě), vydry malé. Putují tudy zubři.
Kouzelný Hvozd
Listnatý les, plný nejmohutnějších keřů a velkých oblých kamenů, porostlých mechy. Bohatý na vláhu a tedy i houby. Zem je pokrytá příjemným, pohodlným mechem.
S.N. (Srce Neyewu) - mýtinka uprostřed lesa do tvaru srdce.
M.t. (Miřina tůňka) - Tato tůňka, vznikla za pomocí magie zpěvu a žalu neživé vlčice Miry; která zůstala uvězněná v tůni, ve které je jen duchem, kterého je možné vyvolat zpěvem. Číst více...
Jeleni lyrorozí, jeleni lesní, ratufy černoprsté, kočky cejlonské, korsaci, kuny skalní.
Pláž Ztracených Mušlí
Krásné místo u moře.Zde si velmi rádi hrají vlčata.Jediní živočihové jsou kraby a jiné mořské živočichové.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama