Mapa území smečky Mizu

1. září 2015 v 19:43 | w-wolfs |  Informace

Detailní popis území:

Po celém území můžeme nalézt: Jezevce lesní, kočky domácí, myšice, králíky, zajíce divoké, užovky obojkové, užovky levhartí, kulíšky, sovice krahujové, sokoly, rarohy, ostříže, poštolky, jeřáby, orly, jestřáby, luňáky, sovy, puštíky, kalouse, sýčky, kormorány, kukačky, mandelíky, rorýsy, dudky, ledňáčky, vlhy, datlíky, datly, žluny, pěvce, krkavcovité, maloštětinatce, křižáky obecné, křižáky podkrovní, skákavy pruhované, sekáče rohaté, nižší korýše, stonožky škvorové, zemivky žlutavé, mnohonožky dvoupásé, mnohonožky lesní, masožravé a všežravé brouky, motýly.

Temný Močál
Celkem nebezpečné místo a proto sem chodí jen alfy,bety a omegy lovit něco k snědku.Objevují se tu krokodýli a jejich všechny zástupci,myšovití savci a zatoulané lyšky.
Slunečné Kopečky
Výhradně listnatý les, rostou zde hlavně vysoké buky. I tento les je hodně světlý a protéká jím Barevná řeka, čili v okolí řeky je hlína více bahnitější.
Datel černý, dudek chocholatý, kukačka stříbrná, veverka obecná, jelen lesní, srnec obecný, muntžak malý, v okolí řeky kočka rybářská, kočka bahenní
Háj
Zde jsou stromy s různymi bobulemi.Občas tu proběhne veverka nebo jiné podobné stvoření.
Světelný Les
Obrovská plocha celá pokrytá trávou, s pár kopečky, jinak nic moc zvláštního. I když jí protéká řeka, tak půda je bahnitá jenom v tom nejtěsnějším okolí. Více k jihu je tráva hodně suchá.
Zajíc polní, plch velký, krysa obecná, k jihu kůň převalského,ježci
Řeka vlčice Moon
Územím protéká na sever, také v ní žije spoustu ryb. Nikdy se moc nerozvodňuje, pokud není hodně velký déšť.
Čáp bílý, čáp černý, volavka stříbřitá, úhoř říční, losos obecný, jeseter hladký, úhoř japonský, lipan podhorní, skokan volský, rosnička zelená, skokan krátkonohý, ropucha starostlivá, bobr evropský.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama