Mapa území smečky Vyhnanců

1. září 2015 v 20:28 | w-wolfs |  Informace

Detailní popis území:

Po celém území můžeme nalézt: Jezevce lesní, kočky domácí, myšice, králíky, zajíce divoké, užovky obojkové, užovky levhartí, kulíšky, sovice krahujové, sokoly, rarohy, ostříže, poštolky, jeřáby, orly, jestřáby, luňáky, sovy, puštíky, kalouse, sýčky, kormorány, kukačky, mandelíky, rorýsy, dudky, ledňáčky, vlhy, datlíky, datly, žluny, pěvce, krkavcovité, maloštětinatce, křižáky obecné, křižáky podkrovní, skákavy pruhované, sekáče rohaté, nižší korýše, stonožky škvorové, zemivky žlutavé, mnohonožky dvoupásé, mnohonožky lesní, masožravé a všežravé brouky, motýly.

Ledové Hory
Druhým jménem i "Brána k vyhnanství". Skály, za jejichž vrcholky se rozprostírá to nejnehostinnější území na celém Niwatském teritoriu. Samotné skály patří mezi jedny z nejnebezpečnějších a to jednak kvůli obyvatelům a jednak kvůli nejistému povrchu a ostrým kamínkům.
Štři smrtonoši, androctonusové, gekončíci kočičí, gekončíci turečtí, tarbíci egyptští, vrápenci malí, vrápenci velcí, supi, takini, tygři indičtí, lvi indičtí, šakali obecní, lišky horské, medojedi kapští. Migrují tudy dřejrani.
Krvavé Jezero
Jezero, které svůj název dostalo kvůli načervenalému zbarvení vody, za které ale nevděčí prolité krvi mezi vlky, nýbrž červené hornině, která je dnem i stěnami. Jeho voda rozhodně není chutná, ale nijak agresivní, či špinavá není. Často slouží jako napajedlo pro velké šelmy - nebo jako bydliště pro gaviála.
Trnuchy, vydry velké, gaviál indický, skokani volští, nezmaři, hyeny žíhané, tygři indičtí, lvi indičtí.
Louka
Louka v pravém slova smyslu? Ani náhodou. Vyprahlá pustina, kterou se občas prožene Stepní běžec. Místy se nacházejí seschlé traviny, jinde je jen suchá, písečná zem.
Plži, varani pustinní, norníci rudí, tarbíci egyptští, supi, veverky krátkouché, tygři indičtí, lvi indičtí, fenci berberští, medojedi kapští. Migrují tudy bizoni a dřejrani.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama