Orfeus Apolleon Kofé

4. září 2015 v 21:21 | w-wolfs |  Profily vlků
Jméno:Orfeus Apolleon Kofé
Druh/Pohlaví:Vlk/Vlk
Rodina:Nezná, pamatuje si jen strýce Deama
Rodiče:Argent Apoleon a Foba Kofé
Sourozenci:Nezná je
Partner:---nemá---
Potomstvo:---nemá---
Postavení:Alfa
Smečka:Kuki
Povaha:
Orfeus nerad mluví o sobě. Většinou zůstává chladný a řekne jenom první jméno. Chvíli trvá, než někomu uvěří, ale pak to stojí za to. Nerad prohrává, je hrdý a občas se chová povýšeně. Na druhou stranu ale umí být i milý a jen tak přítele nezradí. Je upřímný.

Vlastnosti:
Síla - 11/100
Rychlost - 10/100
Vytrvalost - 11/100
Obratnost - 10/100
Lov - 9/100
Skok - 9/100
Inteligence - 15/100

Magie:
Dovednost:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Orfeus Orfeus | 24. září 2015 v 18:29 | Reagovat

Zavrtěl jsem ocasem a pomalým krokem jsem se vydal k řece. Měl jsem v plánu si trochu zatrénovat. Pohlédl jsem na hladinu řeky a začal jsem se soustředit. Klidné šumění vody mě uspávalo. Zkousl jsem s jazyk, abych se probudil. Pokračoval jsem v soustředění. Voda v řece začala hýbat. Zkusil jsem v ní vytvořit vodní vír, povedl se, ale jen slabí. Pokusil jsem se o to znova, tentokrát s větším úspěchem. Celkem mě to unavovalo, ale nevzdával jsem se a pokračoval dál. Pokusil jsem se vír zvětšil, poslechl, ale jen nepatrně. Zamračil jsem se na vodu a přestal se soustředit. Dala se zase do normálního směru.

2 Orfeus Orfeus | 25. září 2015 v 17:17 | Reagovat

Zakručilo mi v břiše, vlastně jsem se tomu ani nedivil. Padal jsem hlady. Šel jsem tedy na lov. Soustředěně jsem hlídal všechny strany kolem sebe. Všiml jsem si nějaké nory, potichu jsem se k ní vydal. Stoupl jsem si k ní a tiše čekal. Ani jsem se nehýbal, věděl jsem, že v noře něco je. Stál jsem tam asi čtvrt hodiny, pomalu jsem se dusil, když v tom něco vystrčilo čumák z nory. Poznal jsem v tom zajíce, okamžitě jsem uskočil. Zajíc ztuhl, vypadalo to, že si procházku rozmyslí, ale nakonec vylezl. Skočil jsem po něm. Sprintem se rozběhl pryč. A já za ním. Stíhání začalo.
Běžel jsem za zajícem, který opravdu výborně vybíral zatáčky. Mě to tolik nešlo a byla velká možnost, že uklouznu. Nakonec se to ale povedlo zajíci. Skoro jsem brečel štěstím, že se konečně najím. Nakonec ale zvítězila hrdost a já se prostě nažral.

3 Lythya Lythya | 26. září 2015 v 19:57 | Reagovat

Rozhodl jsem se potrénovat skok, ve kterém jsem výrazné pokulhával. Silou vůle jsem se donutil  ignorovat křídla, která mi vyrůtala ze zad. Mírně jsem se nakrčil a pak jsem vyskočil. Dopadl jsem do kotrmelce, bylo to dost nepříjemné. Chvíli jsem ležel a pak vstal. Měl jsem v plánu pokračovat. Nakrčil jsem se a vyskošil. Tentokrát jsem dopadl na obě nohy. Napřímil jsem se a rozhodl se to zkusit znova, tentokrát s rozběhem. Rozběhl jsem a vyskočil. Přistál jsem do nakrčených pack. Rozhlédl jsem se kolem sebe a vydal se na prohlídku území.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama