Zákony smečky Guraundo

1. září 2015 v 17:55 | w-wolfs |  Pravidla

Smečka Guraundo


Vůdce: Aetas Volito & Naomi
Území:

Zákony smečky Guraundo

Vlčata

Posty: Každému vlčeti, které se narodí ve smečce připadne post Sigmy (S: jako štěně, small, čekatel na zkoušku). Každému vlčeti vetřelci, mladšímu dvou let, které chce do smečky, připadne post Sigmy. Post Kappy a tedy oficiálního člena smečky, může vlče získat po složení zkoušky a to od dvou let věku.

Zkoušky do smečky: Narozené vlče ve smečce bude mít stejné zkoušky, jako jakýkoliv vetřelec. Vlče, které se nenarodí ve smečce, bude mít stejné zkoušky, jako dospělý (úměrně věku, ale ve stejném smyslu)

Vychovatelé vlčat: Vlčata si budou cvičit a vychovávat sami rodiče. Pokud však ale vlče rodiče nemá a je mladší dvou let, budou ho vychovávat vlci s postem vychovatele nebo alfy, pokud vychovaté ve smečce nejsou.

Rodičovství: Každý vlk ve smečce může mít vlčata, je ale povinen oznámit tento fakt alfám. Čili, nemusí se dotazovat alf, ale musí oznámit, že čeká vlčata a s kým.

Vetřelci

Posty: Každý vlk, který splní zkoušku, dostane automaticky post Kappa → poté se může snažit o vyšší posty.

Práva vetřelců: Vetřelci nesmí lovit na území smečky. Každý vetřelec pohybující se na území smečky má povinnost se ohlásit alfám. Každý vetřelec by měl usilovat o to, stát se členem smečky a pokud tak nechce, měl by území smečky opustit. Vetřelec se musí chovat pokorně a submisivně. Vetřelec nesmí napadnout člena smečky a to ani Omegu.

Smečka má právo zabít vetřelce, v případě, že: porušil hrubě zákony smečky, za předpokladu, že: Tomu budou přítomni minimálně 3 vlci ze smečky (netýká se Omeg a Sigem) a jeden vlk ze tří, musí mít vyšší post než Delta.

Pobyt vetřelců na území smečky: Vetřelci na území smečky by být dlouhodobě neměli. Každý vlk ze smečky, který potká vetřelce, je povinen odkázat jej na alfy, aby se přidal do smečky.


Další smečky

Příjem vlků z jiných smeček: Přijímáme, ale pouze po domluvě s alfou smečky, ze které chce vlk přestoupit. Záleží z jakého důvodu chce vlk přestoupit. Obecně nepřijímáme vlky, kteří byli z jiné smečky vyhnáni, pokud porušili zákony smečky.

Vztahy s ostatními smečkami: Neutrální, dobré, mírumilovné (Jednoduše, konflikty nevyvoláváme, ale kálet na hlavu si také nenecháme :))


Povinnosti a zákony

Profese: Přinášejí výhody a bonusy navíc v akcích.

Lov: Lovit se smí drobné živočichy jako kachny, myši, sviště, zajíce samostatně, větší živočichy pouze ve skupině vlků ze smečky (podle pravidel lovu), loví se pouze nemocní a slabí jedinci, přísný zákaz zabíjet mláďata a zákaz zabíjet silné jedince. Šelmy se neloví, vyjímku tvoří jedinci ohrožující smečku (puma, medvěd - pokud ohrožují vlky přímo), a ti se loví pouze koordinovaně ve skupině vlků ze smečky.


Zákony smečky:
- Zákaz vyvolávat konflikty.
- Zákaz ponižovat vlky nižších postů (výjma Omeg).
- Zákaz povyšovat se nad vlky vyšších postů (výjma Omeg).
- Pokud prochází alfy, je povinen každý vlk, nezávisle na postu, pozdravit mírnou poklonkou (samozřejmě jednou denně, ne pokaždém projití :))
- V případě ohrožení smečky jsou všichni vlci povinni bránit nejen smečku, ale především alfy, vlastním tělem.
- V případě, že je nějaký vlk nemohoucí, má partner (pokud onen vlk nemá partnera, tak vlci postu Gamma) povinnost lovit mu a obstarat vše nezbytné k přežití.
- Nemocný, nebo nemohoucí vlk, který již nebude smečce ku prospěchu, smí pokojně dožít ve smečce.

Skuteční hráči

Požadovaná aktivita (Lze se omluvit z nepřítomnosti - dopředu!): minimálně 2× týdně

Počet postav: Neomezeno

Akce
Přihlásit se může každý (V příběhu je bude vybírat alfa - na předpokládané aktivity)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama