Zákony smečky Kuki

1. září 2015 v 17:43 | w-wolfs |  Pravidla

Smečka Kuki

Vůdci: Attie a Shiloh
Území:

Zákony smečky Kuki

Vlčata:
Posty: Dokud vlče nedospěje, bude mít post vlčete (ani Vetřelec, ale ani Kappa).
Zkoušky do smečky:Po překročení věku tří let, čili dospělosti vlčeti připadá post Vetřelce, nehledě na posty jeho rodičů a je v jeho zájmu dojít za alfou pro úkol.
Vychovatelé vlčat: Vychovávat vlčata budou do dvou let rodiče, mezi druhým a třetím rokem musí vlče sebrat své nasbírané vědomosti a učit se dál samo.
Rodičovství:Vlčata mohou mít pouze Kappy a vyšší.
Vetřelci
Posty: Podle toho, jak zkouška dopadne, alfa rozhodne, zda-li je jedinec hoden být ve smečce. Nezáleží na vydařenosti zkoušky, když uspěje, vždycky bude začínat u Kappy. Vyšší posty (delta, gamma, atd.) uděluje alfa po dalším přezkoušení. Vlci za ní chodí v případě, kdy se cítí, že jsou schopni zkoušku udělat, ve výjimečných případech alfa vybírá vlky sama, ale i přesto musí podstoupit zkoušku. Vyšší posty může dávat i beta, ovšem předtím, než post udělí, se musí poradit s alfou.
Práva vetřelců: Vetřelec nesmí lovit na území smečky - trest smrti. Smečka nemá právo zabít vetřelce bez vážného důvodu - musí se nějak provinit, aby zemřel.
Pobyt vetřelců na území smečky: Vetřelci mohou být na území smečky maximálně do měsíce (v reálném světě), pokud do té doby nevyhledají alfu, musí území opustit, jinak má smečka právo s nimi naložit podle jejich úsudku.
Další smečky
Příjem vlků z jiných smeček: Alfa musí konzultovat s jinou alfou ze smečky, z které chce vlk přestoupit.I přesto musí přecházející vlk splnit zkoušku, kterou bude mít o něco těžší, než normální vetřelci.
Vztahy s ostatními smečkami: Záleží na hojnosti zvěře, ale s většinou má smečka neutrální až pozitivní vztahy.Vyjma smečky Barona a Bastet Virentem, k těm alfa chová trochu nedůvěřivé pocity.
Povinnosti a zákony
Profese: Platí, aby byla profese udělena, chodí se za alfou, možno dojít i za betou - v případě válečníka a hraničáře za pouze alfou.Alfy si samy určují speciální ochranu podle jejich schopností a obecných sympatií k nim. Takoví vlci dostanou speciální zbroj a je jejich hlavní povinností chránit alfy.
Lov: Loví si jedinec i skupinka, na tom nezáleží. V létě se loví více, než v zimě. Každý vlk/pár je povinnen ulovit nějaký kus zvěře do zimy a věnovat ho smečce, aby se v zimě mělo co žrát. Pokud se tak nestane, stihne ho trest. Je zakázáno lovit vzácné druhy zvířat. Přísný zákaz jakkoliv ohrožovat stříbrné fénixe.
Zákony smečky:
- Zapovězená slova jsou jména mrtvých/ztracených potomků alfa páru (čili Lexi, Ezio, Storm, Fortis), stejnětak jako narušovat jakkoliv myšlenkovou magii alfy Attie.
- Není nutné se v přítomnosti alf klanět, postačí, když vlk odvrátí hlavu jako důkaz podřízenosti (jako u opravdových vlků), dokud alfa nepokyne, aby na něj pohlédl nebo neodejde.
- Alfa, Beta a Gamma mají právo zabít vyhnance, popř. Omegu bez jakéhokoliv vážného důvodu.
- Je zakázáno vstupovat na bez přítomnosti nebo speciálního svolení alfy … (později doplním podle území, které Vittani přidělí) kvůli tomu, že na tomto místě žije vzácný mystický tvor Fénix. Místo je chráněno myšlenkovou bariérou, která informuje obě alfy, jen co skrz ní někdo vstoupí, načež alfa pošle vyslance (nikdy nemluví o tom, kdo to je, zda-li je to vůbec vlk), který viníka přivede a vůdci rozhodnou o jeho trestu.
- Každý člen se musí chovat podřízeně ke speciální ochraně vůdců.
- Pokud speciální ochrana nemá z nějakého důvodu možnost chránit život alf, je povinností každého vlka, aby ochránil alfy.
- Partnerství není nijak omezeno.
Skuteční hráči
Požadovaná aktivita (Lze se omluvit z nepřítomnosti - dopředu!): Minimálně 1× za 14 dní.
Počet postav: Neomezeno.
Akce
Přihlásit se může kdokoliv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama