Zákony smečky Mizu

1. září 2015 v 17:34 | w-wolfs |  Pravidla

Smečka Mizu


Vůdci:
Území:

Zákony smečky Mizu

Vlčata
Posty: Každé vlče, které už bude umět všechny základy, které je naučí rodiče, bude představeno alfě, od které dostane zkoušky. Ta rozhodne dle dovedností. Pokud vlče uspěje v pořádku, dostane post Kappy. Pokud s chybami, zůstane Vetřelec a po době 2 měsíců se bude moci na zkouškách ucházet o místo Kappy znovu. Pokud však neuspěje nebo je příliš nemotorné a nešikovné, může být ze smečky i trvale vyloučeno.
Zkoušky smečky: Nikdo není přijímán automaticky. Vlče, které se narodí někomu s vyšším postem než je Vetřelec, bude postaveno před stejné zkoušky, jaké by dostalo vlče Vetřelce. Zkoušky mohou být mnohdy různorodé a mohou se plnit i jako týmová práce. Tím se ověří spolupráce některých jedinců s ostatními ze smečky.
Vychovatelé vlčat: Po uplynutí doby u rodičů, kdy by se měli vlčata naučit mluvit, chodit a alespoň malým základům lovu, jsou předání vychovatelům, kteří je naučí více rozvíjet schopnosti lovu, ale i boje. Vyučování schopností boje jsou jak pro vlky, tak pro vlčice.
Rodičovství: Vlčata může mít jakýkoliv pár ve smečce. Ať už je to klidně Vetřelec. Na tom tolik nezáleží. Záleží však na tom, jak se budou daná vlčata chovat, pokud jejich rodiče nejsou ve smečce. Budou-li tedy dodržovat pravidla a nebudou působit zbytečný rozruch a nebudou dělat velké blbosti, mohou ve smečce zůstat a později se ucházet o post Kappa. Pokud-li však nebudou zvladatelní a podobně, mohou být ze smečky i vyhoštěni. A to bez slitování. Při extrémních případech jsou vyhoštěni i jejich rodiče.

Vetřelci
Posty: Každý nový, co přijde do smečky, je automaticky Vetřelec. Pokud se chce stát členem smečky, musí do doby maximálně 5 měsíců zažádat o zkoušku. Pokud tak neudělá, dostane "napomenutí" a pokud to neudělá ani po tom, postihne ho trest či odchod ze smečky. Stálí Vetřelci se netolerují.
Práva vetřelců: Ano, vetřelci smí lovit na území, ale nesmí jim pomáhat nikdo ze smečky. Jsou odkázáni jen sami na sebe. Problémové Vetřelce, či Vetřelce, se kterými se někdo ze smečky zaplete do sporu, není zakázáno zabít.
Pobyt vetřelců na území smečky: Vetřelci na území mohou být. A jako Vetřelci smí tedy vystupovat maximálně pod dobu 5 měsíců. Vlci ze smečky nejsou nijak omezení v komunikaci s Vetřelci a podobně. Avšak, případné nápovědy a rady jak na zkoušky, jsou trestné.

Další smečky
Příjem vlků z jiných smeček: Vlci z cizích smeček se přijímají dle jejich pověsti. Pokud byli hodně problémoví, mohou být prostoduše odmítnuti.
Vztahy s ostatními smečkami: Hodně záleží na období. Jinak je to převážně takové neutrální. V období hladu je však možno, že se může smečka poštvat proti nějaké jiné, takže vzniknou nepřátelské vztahy.

Povinnosti a ostatní zákony
Profese: Platí. Jsou pro smečku užitečné a mohou být i zajímavé.
Lov: Lovit může každý v jakýchkoliv skupinkách chce. Klidně i sám. Platí však pravidlo, že se nesmí pomáhat Vetřelcům!
Lovit se smí všechny možné druhy zvířat a i nemocné či zdravé. Na tom nezáleží. Záleží až na tom, jestli je určitého druhu dost. Kdyby ho už bylo málo, měl by se přestat lovit a počkat, zda-li se ještě rozmnoží..

Zákony smečky:
  • Mezi zakázaná místa patří jen doupě alf, kam nesmí vkročit nikdo ze smečky, pokud není vyzván nebo nenese opravdu důležitou zprávu.
  • K zakázané mluvě patří zejména urážení alf. Pokud se někomu něco nelíbí, může to dát najevo, ale nesmí to být příliš velké narážky. S takovými se pak může udělat "krátký proces."
  • K povinnostem by mělo patřit to, že by se měl každý alfě poklonit a případně ji i v době ohrožení chránit. Protože dá smysl, že když alfa chrání smečku i její obyvatelé by měli na důkaz věrnosti ochraňovat alfu.
Skuteční hráči
Požadovaná aktivita: (Lze se omluvit z nepřítomnosti - dopředu!): Minimálně 2× týdně
Počet postav: Neomezeno.
Akce

Smí se zúčastnit každý a hráči budou vybráni alfou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama